mastercard

WOŚP w rygorze specjalnym

utworzono: 19.01.2021 15:14 :: aktualizacja: 19.01.2021 14:14

COKiS “od zawsze i jeden dzień dłużej” grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i tak samo będzie w tym roku. Z racji “covidowych” obostrzeń Orkiestra przeniesiona została na 31 stycznia, ale niewiele wskazuje, by sytuacja miała się polepszyć. Mimo wszystko cedyński sztab podjął działania, by zebrać tyle ile się da i wpłacić na konto Orkiestry. Wierzymy, że będziecie Państwo z nami.
Baner WOŚP 2021Już od dziś do 31 stycznia rozpoczynamy Cedyński Kiermasz Różności\, na którym będzie można kupić kupon\, który zrealizować będzie można w Biurze COKiS\, na cedyńskim Placu Wolności 4 pomiędzy godziną 9:00 a 17:00\. Przedmioty na Kiermaszu\, to dar serca wielu mieszkańców i przedsiębiorców naszej Gminy\. Przedmioty można oglądać osobiście lub on\-line na stronie cedynia\.pl\.
31 stycznia – WIELKI FINAŁ\, którego transmisję on\-line będzie można obejrzeć na platformie YouTube\. Tam też odbędzie się prezentacja przedmiotów\, które będzie można nabyć dzwoniąc pod 91 41 44 131 \, by potem odebrać go w naszym biurze\.
Oczywiście pieniądze można wrzucać też do puszek wystawionych w różnych punktach miasta\, u naszych wolontariuszy\, ale będzie także funkcjonować \#eSkarbonkaWOSP ([https://eskarbonka\\.wosp\\.org\\.pl/v6jprk\]\(https://eskarbonka\\.wosp\\.org\\.pl/v6jprk\)\) do której można będzie przelać pieniądze\.
\Mimo utrudnień ORKIESTRA GRA\! Cedynia gra razem z nią\.
Serdeczne Sie Ma\!